Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Zaginął 36-latek. Policja prosi o pomoc.

Główne zdjęcie
Zaginiony Jan Piechowski. (fot. KPP Kolno)

10. marca 2018 r. wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci poszukują zaginionego 36-letniego mieszkańca miejscowości Korzeniste w powiecie kolneńskim.

Zaginiony to Jan Piechowski. 
Rysopis: wzrost około 170 cm, waga około 80 kg, średnia budowa ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy krótkie kolor ciemny.
Ubrany był w: spodnie z materiału w kolorze brązowym, kurtka siwa w czarną kratę, buty trepy czarne.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pod numerami telefonów /86/ 474 16 19  lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę