Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Utrudnienia na drodze z Łomży do Wizny

Do połowy września kierowcy jadący z Łomży do Wizny drogą nr 64 powinni liczyć się z utrudnieniami w okolicach miejscowości Kramkowo. Rozpoczyna się tam remont mostu na rzecze Jedwabiance. Cały ruch odbywa się po drodze objazdowej, wahadłowo jednym pasem ruchu - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Na odcinku tym zostało wprowadzone także ograniczenie prędkości do 40 km/h. Ruchem po drodze objazdowej kieruje sygnalizacja świetlna. Drogowcy podkreślają, że nie spodziewają się żadnych komplikacji związanych z remontem mostu, i że nowy będzie oddany na czas czyli do 13 września. Dodajmy, że cały remontowany most w Kramkowie ma zaledwie nieco ponad 13 metrów długości. Koszt inwestycji to 1 mln. 300 tys zł.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę