Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Policjanci łapali na 63

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Ponad 30 kierowców jadących z nadmierna prędkością złapali policjanci na krajowej 63. Akcję przeprowadzili wspólnie funkcjonariusze trzech komend z Łomży, Kona i Zambrowa, bo droga przecina te trzy powiaty.

- Wzmożone kontrole drogowe miały na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa na tej trasie. Mundurowi sprawdzali m.in. prędkość, trzeźwość kierujących, a także sposób przewożenia pasażerów, zwłaszcza dzieci – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podsumowując czwartkową akcję trzech komend. - Mundurowi ujawnili 31 przypadków przekroczenia dozwolonej przepisami prędkości przez kierujących pojazdami. Na objętym nadzorem odcinku, policjanci nie odnotowali natomiast żadnych zdarzeń drogowych.  
Policja zapowiada, że takie wspólnie działania będą kontynuowane także na innych ciągach komunikacyjnych regionu. Obecność patroli policyjnych na drodze, sprawowany przez nich nadzór nad płynnością ruchu oraz prowadzone kontrole drogowe, mają przyczynić się do ograniczania negatywnych zachowań kierowców podczas jazdy i występowania zdarzeń drogowych, a w konsekwencji wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę