Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolejne zderzenie z łosiem

Główne zdjęcie
Mapa z zaznaczonymi miejscami gdzie trasy migracji zwierząt krzyżują się z drogami publicznymi.

W środę wieczorem łoś wbiegł przed samochód na drodze kranowej nr 63 na odcinku pomiędzy Podgórzem a Wygodą. Doszło do zderzenia. Jadącemu dacią kierowcy nic się nie stało, a łoś po zderzeniu uciekł do lasu. To czwarta w ostatnich dniach kolizja auta z łosiem w regionie Łomży. Policjanci proszą kierowców o szczególną ostrożność.

Do zderzenia z łosiem doszło wczoraj o godz. 18.35. Miejsce w którym doszło do wypadku znajduje się na mapie migracji zwierząt opracowanej przez Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi. Teraz przypada okres wiosennej migracji zwierząt, które z leśnych zimowisk przemieszczają się w dolinę Narwi. Najwięcej szlaków zwierząt przecina drogi Łomża - Zambrów i Łomża – Mężenin. Wędrówki zwierząt odbywają się głównie wieczorami, nocą i nad ranem, ale sporadycznie bywają także za dnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę