Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Policja prosi o pomoc

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poszukują osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości zwłok nieznanego mężczyzny. Ciało znaleziono 21 grudnia 2017r. w kompleksie leśnym, za komisem samochodowym, przy ul. Podedwornego w Szumowie.

fot. KPP Zambrów
fot. KPP Zambrów
fot. KPP Zambrów
fot. KPP Zambrów

Rysopis: wiek około 60- 70 lat, wzrost około 165 cm., włosy siwe, łysina na czubku głowy, ubrany w buty sportowe w kolorze czarno – białym, spodnie dresowe w kolorze niebieskim, bluza polarowa w kolorze czarno – różowym.

Znaki szczególne: tatuaż „głowa tygrysa” w górnej części ramienia prawego, poniżej „niebo ze słońcem” wypełnienie w kolorze czerwonym oraz „ptak - orzeł trzymający w szponach węża”, na lewym ramieniu tatuaż, znak chiński „wàn” oraz „skorpion”, na lewym nadgarstku od strony wewnętrznej tatuaż „AB rh+”

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ,,nn” mężczyzny o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie, pod nr tel. (086) 474 19 00, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub komórkowym 112.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę