Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na drodze do Kisielnicy

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu tira z osobówką w okolicach wsi Murawy na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca tira najechał na tył forda, który skręcał w lewo. Poszkodowany został pasażer w osobówki. Utrudnienia w ruchu będą co najmniej do godz. 16.

Do zdarzenia doszło około godz. 14. i do tamtej pory w miejscu zderzenia ruch odbywa się wahadłowo. Oba samochody jechał od Łomży w kierunku Grajewa. Wypadek wydarzył się na odcinku pomiędzy Budami Czarnockimi a Kisielnicą. Osobowy ford najprawdopodobniej chciał skręcić w lewo  w drogę do Muraw, gdy w jego tył uderzył tir.  Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Pogotowie pasażera forda zabrało do szpitala. Ruch w miejscu wypadku do godziny 16.30 odbywał się wahadłowo.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę