Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Czasami tak się zdarza...?

Kierująca volkswagenem passatem młoda kobieta ścieła hydrat przy ulicy Rybaki. Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 10., na wysokości muszli koncertowej. Wybijająca fontanną woda szybko zalała jezdnię ulicy.

Zdjęcia dowodzą, że sytuacja miała miejsce, ale jakie były okoliczności zdarzenia tego nie wiemy. Pytana o to oficer prasowa KMP w Łomży przekazuje, że oficer dyżurny policji nie otrzymał żadnego zgłoszenia w związku z takim zdarzeniem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę