Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Kontrabanda

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Blisko 5,5 tysiąca paczek papierosów oraz 25 litrów alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy zabezpieczyli policjanci. W piątek rano na drodze krajowej nr 61 w rejonie miejscowości Pasichy mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej renaulta, w którym znaleźli 1 230 paczek przemycanych papierosów.

fot. KPP Kolno
fot. KPP Kolno

Samochodem kierował 50-letni mieszkaniec Ełku. W wyniku dalszych czynności, w miejscu wskazanym przez zatrzymanego, policjanci zabezpieczyli kolejnych 4 220 paczek papierosów oraz 5 pięciolitrowych pojemników z zawartością cieczy o zapachu alkoholu. Wstępne straty, na jakie narażony został Skarb Państwa, to – według wyliczeń policji - ponad 120 tysięcy złotych.

Mężczyzna, u którego znaleziono kontrabandę, będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę