Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Będzie się ocieplało

W sobotę w najcieplejszym momencie dnia w okolicach Łomży było -3,2°C, w niedzielę -0,4°C, a dziś temperatura powietrza może osiągnąć +3°C. Synoptycy spodziewają, że nie tylko z dnia na dzień, ale i z nocy na noc będzie coraz cieplej. Dziś nad ranem na stacji meteo IMGW w Marianowie koło Łomży termometry zmierzyły -7,7°C.

Na dziś synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW zapowiadają przede wszystkim słońce, temperaturę maksymalną od 2°C do 3°C i wiatr słaby, zmienny. 
W nocy temperatura minimalna w województwie podlaskim może spaść jeszcze od -7C do nawet -10°C. We wtorek w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu od północy województwa wzrastające do dużego, aż do wystąpienia miejscami przelotnych opadów śniegu. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków północnych. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę