Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek na ul. Sikorskiego

VW Golf najechał na tył Audi, które wypuszczało wóz strażacki jadący z komendy PSP do akcji. W zdarzeniu ucierpiało cztery osoby w tym dwoje dzieci.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut przed godz. 16.00. Audi jadące ul. Sikorskiego w kierunku ul. Wojska Polskiego wpuszczało wóz strażacki jadący do akcji. Prawdopodobnie manewru nie zauważył kierowca jadący z tyłu i uderzył w Audi. W wyniku uderzenia poszkodowanych zostało cztery osoby w tym dwoje dzieci. Ich stan na chwile obecną nie jest znany. Na miejscy pracują służby ratunkowe i policja.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę