Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Krowa w szambie

Do nietypowego zdarzenia doszło nocą znajdującej się mniej więcej w połowie drogi między Przytułami a Radziłowem wsi Wypychy. W gospodarstwie krowa wpadła do szamba. Zwierzę nie mogło się wydostać, dlatego na pomoc wezwano strażaków.

Zgłoszenie o krowie w szambie strażacy odebrali o godzinie 22.20. Na miejsce wysłano dwa zastępy strażaków, był też lekarz weterynarii. Na szczęście zbiornik na gnojowicę przy oborze nie był głęboki i krowie nic poważnego się nie stało, ale zwierze nie mogło się samodzielnie wydostać. Akcja ratownicza trwała blisko 5 godzin. Nim krowę wyciągnięto strażacy musieli wypompować część gnojowicy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę