Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Uwaga! Nocą drogi mogą być śliskie

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Zespół w Białymstoku ostrzega przed oblodzeniem, które nocą może pojawić się na drogach i chodnikach w województwie podlaskim. Zjawisku synoptyk nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Wydane przez synoptyka ostrzeżenie ważne będzie dziś od godz. 22.00  do jutra do godz. 10:00.
W tym czasie synoptyk prognozuje spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -4°C do 0°C, przy gruncie od -5°C do -1°C.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska Wiesław Winnicki określił na 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę