niedziela, 18 marca 2018 napisz DONOS@

15-latek na gigancie

Dwoje będących już po służbie policjantów z wydziału patrolowego przy jednym ze sklepów w Łomży zauważyło 15-latka, który był przez nich poszukiwany. Nastolatek uciekł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego, gdzie skierował go Sąd Rejonowy w Łomży. Policjanci zatrzymali go i wezwali na miejsc patrol pełniący służbę. Jak się okazało chłopak miał w przy sobie rurkę szklaną do palenia i torebkę z marihuaną.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w okolicy sklepu przy Szosie Zambrowskiej. Urszula Brulińska z KMP w Łomży przekazuje, że nastolatek był dobrze znany policjantom, dlatego gdy tylko go zauważyli zdecydowali się przystąpić do działania i zatrzymać uciekiniera. Policjanci telefonicznie poinformowali oficera  dyżurnego KMP w Łomży, który na miejsce wysłał patrol będący na służbie. Nerwowe zachowanie zatrzymanego nastolatka wskazywało, że może coś okrywać.  Po przeszukaniu znaleziono przy nim rurkę szklaną do palenia i torebkę z marihuaną, której jak się okazało było pół grama.

Wczoraj zatrzymany nastolatek, zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Łomży, został przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Różanymstoku. Policjanci zapowiadają, że z posiadana narkotyku będzie też musiał wytłumaczyć się przed sądem.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0