Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

15-latek na gigancie

Dwoje będących już po służbie policjantów z wydziału patrolowego przy jednym ze sklepów w Łomży zauważyło 15-latka, który był przez nich poszukiwany. Nastolatek uciekł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego, gdzie skierował go Sąd Rejonowy w Łomży. Policjanci zatrzymali go i wezwali na miejsc patrol pełniący służbę. Jak się okazało chłopak miał w przy sobie rurkę szklaną do palenia i torebkę z marihuaną.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w okolicy sklepu przy Szosie Zambrowskiej. Urszula Brulińska z KMP w Łomży przekazuje, że nastolatek był dobrze znany policjantom, dlatego gdy tylko go zauważyli zdecydowali się przystąpić do działania i zatrzymać uciekiniera. Policjanci telefonicznie poinformowali oficera  dyżurnego KMP w Łomży, który na miejsce wysłał patrol będący na służbie. Nerwowe zachowanie zatrzymanego nastolatka wskazywało, że może coś okrywać.  Po przeszukaniu znaleziono przy nim rurkę szklaną do palenia i torebkę z marihuaną, której jak się okazało było pół grama.

Wczoraj zatrzymany nastolatek, zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Łomży, został przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Różanymstoku. Policjanci zapowiadają, że z posiadana narkotyku będzie też musiał wytłumaczyć się przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę