Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zmiana pogody

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni (źródło: IMGW/pogodynka.pl)

Początkowo miejscami opady mżawki, później słabe, przelotne opady deszczu. W końcu dnia na północy województwa możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem. Synoptycy zapowiadają zmianę pogody i powrót zimy. Dziś jeszcze temperatura maksymalna do 10°C na południu województwa i tylko 5°C na północy, ale w nocy pojawią się przymrozki.

W nocy temperatura minimalna od -4°C na północy do 0°C na południu województwa. Zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami i możliwe są przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

W czwartek w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo słabe, przelotne opady śniegu, stopniowo zanikające. W dzień temperatura maksymalna od 1°C do 3°C, a w nocy spadki temperatury od -6°C na północy do -2°C na południu województwa.

Weekend zapowiada się zimny. W piątek w ciągu dnia w Łomży maksymalnie zero, w sobotę maksymalnie -6 °C, a w niedzielę -4°C. Nocami ma być nawet kilkanaście stopni mrozu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę