Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Łoś i pies na drodze

Dwa zdarzenia drogowe z udziałem zwierząt wydarzyły się wczoraj późnym wieczorem w okolicach Łomży. Najpierw w okolicach Zosina na drodze Łomża – Zambrów przed volkswagena wbiegł pies, później w okolicy Kisielnicy na drodze Łomża – Grajewo przed seata wbiegł łoś. Po tym drugim zdarzeniu młody kierowca trafił do szpitala, ale po badaniach został zwolniony do domu.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło po godz. 19. Z informacji przekazywanych przez Urszulę Brulińską z KMP w Łomży wynika, że 28 letni kierowca volkswagena chcąc uniknąć uderzenia w psa zjechał na pobocze i uszkodził samochód. 
Drugie zdarzenia było znacznie groźniejsze. Po godzinie 22.00 przed jadącego drogą krajową nr 61 seata toledo wbiegł łoś. Samochód uderzył w zwierzę po czym zjechał z drogi. 21-letni kierowca został zabrany przez pogotowie do szpitala, ale jak podaje Brulińska po badaniach został zwolniony do domu. Policjanci w związku z dużymi uszkodzeniami samochodu zatrzymali jego dowód rejestracyjny. 
Co może być zaskakujące łoś przeżył zderzenie z seatem i jak przekazują policjanci zbiegł z miejsca zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę