Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Liczniki kontra magnesy neodymowe w ŁSM

Magnesy na licznikach i liczniki odporne na magnesy - to ostatnie nowinki jakie dotarły także do Łomży. Pracownicy Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej znaleźli magnes neodymowy na jednym z liczników wody. To niezwykle silny magnes, który potrafi zaniżyć wskazywany odczyt zużytej wody. Właściciel magnesu dziś za wodę płaci najwięcej w całej spółdzielni, ale jak podkreśla wiceprezes ŁSM Jerzy Brodziuk – niestety ten sposób kradzieży wody jest trudny do wykrycia. Magnes można zdjąć przed przyjściem inkasenta i wtedy przestępstwa nie widać...

Tymczasem różnica w pomiarach wody pomiędzy licznikiem centralnym w bloku a sumą z poszczególnych mieszkań jest coraz większa i coraz więcej będą płacić ci którzy nie kradną...
Do walki z magnetycznymi złodziejami ruszyli już także producenci liczników. Jak twierdzi Brodziuk w ŁSM takie liczniki odporne na działanie popularnych magnesów neodymowych są już montowane w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę