Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

„Szalone nożyczki” to wyjątkowe teatralne doświadczenie!

„Nożycowe szaleństwo” ogarnęło już całą Polskę. Chociaż od premiery spektaklu minęło już sporo czasu, ta komedia kryminalna nie schodzi z desek teatrów. Podobnie jak w Ameryce, gdzie jest najdłużej granym przedstawieniem, za co została wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa. Teraz zagości w Łomży.

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszacy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę... KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!... Widz!!!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw widzów całego świata!

Obejrzyj relację z premiery:

Obsada: Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek, Urszula Dębska / Joanna Kupińska, Leszek Stanek, Dominika Gwit, Alan Andersz, Maciej Wilewski / Michał Piróg

Reżyseria: Jakub Ehrlich, Scenariusz: Paul Pörtner, Przekład: Elżbieta Woźniak, Scenografia: Zofia Plota, Kostiumy: Agnieszka Sasim

sobota 24 marca, Centrum Kultury w Łomży, ul. Sadowa 12 A, godz. 17:00

Bilety do nabycia: Telewizja „Narew“ ul. Stary Rynek 13, tel. 86 216 74 44
Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723
Rezerwacje biletów online e-mail: info@koncertartex.com
Bilety przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl

tekst partnerski

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę