niedziela, 18 marca 2018 napisz DONOS@

Seria porannych wypadków

Do trzech zdarzeń drogowych doszło w piątkowy poranek w Łomży i regionie. W Chojnach na drodze Łomża – Ostrołęka samochód uderzył w drzewo. Na zakręcie drogi do Mężenina inny kierowca wypadł z drogi i dachował, a w Łomży na parkingu przed sklepem przy ul. Porucznika Łagody została potrącona nastolatka.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godziny 7. rano w miejscowości Chojny-Naruszczki na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka. Tu kierowca seata ibizy z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna sam wyszedł z uszkodzonego pojazdu, ale został zabrany przez ratowników do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło przed godziną 8.00 na drodze wojewódzkiej nr 679 Łomża – Jeżewo. Kierujący skodą fabią jadącą najprawdopodobniej w kierunku Łomży na zakręcie, w okolicach Podgórza, wypadł z drogi i przewrócił się opierając o drzewo. Także w tym wypadku kierowca sam opuścił pojazd.

Trzecim zdarzeniem było potrącenie około 17-letniej dziewczyny na parkingu przed sklepem Biedronka przy ul. Porucznika Łagody. Dziewczyna została zabrana do szpitala.

161121091207.gif
Foto: Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679
Foto: Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679
Foto: Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679
Foto: Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0