Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Seria porannych wypadków

Główne zdjęcie
Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679

Do trzech zdarzeń drogowych doszło w piątkowy poranek w Łomży i regionie. W Chojnach na drodze Łomża – Ostrołęka samochód uderzył w drzewo. Na zakręcie drogi do Mężenina inny kierowca wypadł z drogi i dachował, a w Łomży na parkingu przed sklepem przy ul. Porucznika Łagody została potrącona nastolatka.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godziny 7. rano w miejscowości Chojny-Naruszczki na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka. Tu kierowca seata ibizy z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna sam wyszedł z uszkodzonego pojazdu, ale został zabrany przez ratowników do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło przed godziną 8.00 na drodze wojewódzkiej nr 679 Łomża – Jeżewo. Kierujący skodą fabią jadącą najprawdopodobniej w kierunku Łomży na zakręcie, w okolicach Podgórza, wypadł z drogi i przewrócił się opierając o drzewo. Także w tym wypadku kierowca sam opuścił pojazd.

Trzecim zdarzeniem było potrącenie około 17-letniej dziewczyny na parkingu przed sklepem Biedronka przy ul. Porucznika Łagody. Dziewczyna została zabrana do szpitala.

230804070022.gif
Foto: Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679
Foto: Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679
Foto: Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679
Foto: Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 679

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę