Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Idzie ocieplenie

Nocą w Suwałkach temperatura spadła do -20°C, w Białymstoku -17,5°C, a w Marianowie k. Łomży stacja IMGW pokazała tylko -11,5°C. Synoptycy nie mają wątpliwości – mroźny atak na koniec zimy właśnie się kończy. Dziś w ciągu dnia temperatura powietrza w Łomży może nawet przekroczyć zero. Kolejne dni i noce będą cieplejsze.

Północno-wschodnia Polska to najzimniejsze regiony kraju. Mimo, że tu przez większą część dnia ma świecić słońce temperatura maksymalna wzrośnie od -3°C do 0°C. Na pozostałym obszarze Polski zachmurzenie trochę większe, ale i cieplej do około +2°C w centrum, i +6°C na południowym zachodzie.

W nocy w województwie podlaskim synoptycy spodziewają się zachmurzenia umiarkowanego i dużego, oraz temperatur minimalnych od -10°C na północy do -6°C na południu i zachodzie województwa.

Jutro w dzień zachmurzenie duże, a temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. Synoptycy zapowiadają, że w kolejnych dniach w Łomży temperatura powietrza może wzrastać do +4°C, a tzw. numeryczne prognozy wskazują, że w weekend może być do 8°C, a w niedzielę nawet do 13°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę