Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Za rok ruszy modernizacja stadionu

Modernizacja łomżyńskiego stadionu powinna rozpocząć się w 2006 roku – szacuje wiceprezydent Łomży, Marcin Sroczyński. Samorząd liczy na wsparcie inwestycji ze środków Polskiej Konfederacji Sportu. O sposobach finansowania władze miasta, województwa i konfederacji rozmawiali na specjalnej konferencji. Modernizacja stadionu miejskiego w Łomży – to koszt rzędu 21 milionów złotych. Jeżeli władze miasta i województwa podlaskiego zabezpieczą połowę kwoty – to drugą połowę przekazać ma na modernizację stadionu Polska Konfederacja Sportu. Inwestycja musi jednak spełniać pewne kryteria. Stadion ma być nastawiony na lekką atletykę z możliwością wykorzystania go do rozgrywek w piłce nożnej.

- Aby jego modernizacja znalazła się na liście inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu, musi również służyć całej dyscyplinie – twierdzi prezes Polskiej Konfederacji Sportu – Andrzej Kraśnicki.
Wiceprezydent Łomży Marcin Sroczyński nie kryje optymizmu. Jego zdaniem, przekazanie środków na modernizację stadionu - to tylko kwestia formalna.
O tym, że pieniądze na modernizację stadionu będą, zapewniał dzisiaj marszałek województwa Podlaskiego Janusz Krzyżewski.
Plan modernizacji stadionu w Łomży obejmuje m.in. przebudowę płyty głównej i bocznej boiska piłkarskiego, budowę budynku obsługi zawodów, wykonanie urządzeń lekkoatletycznych i budowę kortów tenisowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Prace mają rozpocząć się w przyszłym roku i potrwać około 3 lat.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę