Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wandale z Parku Jana Pawła II

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych między innymi o uszkodzenie ośmiu koszy ulicznych na terenie Parku Jana Pawła II przy ul. Wyszyńskiego w Łomży oraz groźby karalne kierowane do mieszkańca miasta. To bracia w wieku 21 i 24 lata.

Policja podaje, że straty w mieniu spowodowane przez tych wandali wycenione zostały na blisko 2,5 tysiąca złotych. Okazało się, że młodzi mężczyźni mogą być odpowiedzialni również za usiłowanie kradzieży torebki kobiety idącej ulicą Reymonta.

Bracia usłyszeli po trzy zrzuty i będą odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę