Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wieczorne wypadki

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło wczoraj wieczorem. Najpierw w Zaruziu na krajowej 61 pomiędzy Łomżą a Ostrołęką zderzyły się mazda z hondą, a później w Łomży na ulicy Browarnej renault i citroen. W obu zdarzeniach były po dwie osoby poszkodowane, ale nie odniosły one poważniejszych obrażeń i policjanci uznali, że były to kolizje drogowe.

Do kolizji w okolicach wsi Zaruzie na drodze Łomża – Ostrołęka doszło kilka minut po godzinie 19, a na ulicy Browarnej o godz. 20.40.

W Zaruziu kierowca jadący mazdą od Rydzewa w kierunku Łomży stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w hondę, która zjechała do rowu. Kierowca mazdy został ukarany mandatem.

Sprawcą tego drugiego zdarzenia był 29-letni kierowca dostawczego peugeot, który najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i uderzył w tył citroena, którego kierowca chciał skręcić w lewo. Policjanci podają, że kierowcy peugeota zostało zatrzymane prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę