Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

To była najzimniejsza noc tej zimy

Główne zdjęcie
Morsy na plaży miejskiej w Łomży podczas niedzielnej kąpieli

O godz. 4. nad ranem w Marianowie koło Łomży temperatura powietrza spadła do -18,5°C. W Białymstoku było -20.2°C, a Białowieży -23°C. To była najzimniejsza noc tej zimy w regionie. Synoptycy prognozują że będzie cieplej. Jeszcze o poranku temperatura zaczęła szybko wzrastać. O godzinie 6.00 w Marianowie na stacji meteorologicznej IMGW było już "tylko" - 14,2°C.

Dziś w ciągu dnia temperatura powietrza wzrośnie maksymalna do -6°C, -7°C. Synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, ale miejscami także opady śniegu.

W nocy temperatura minimalna spadnie do ok. -13°C. W sobotę w ciągu od -6°C. W niedzielę do -2°C, a w poniedziałek powinno być już na plusie, do nawet +4°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę