Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zapaliło się w Audi

Przez ponad pół godziny zablokowany był ruch na Alei Legionów w Łomży na odcinku od skrzyżowania z ul. Dworną do skrzyżowania z ul. Polową. Powodem był pożar samochodu Audi A6, który zapalił się w okolicach wjazdu na parking przy pobliskich pawilonach handlowych.

Pożar auta strażakom zgłoszono o godz. 16.12. Na miejsce zostały wysłane dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze. Płomienia ognia pojawiły się w kokpicie auta. Nie było osób poszkodowanych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę