Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przeszywające zimno

Główne zdjęcie
Łabędzie przy plaży miejskiej

Dziś na zmianę słońce i chmury, z których miejscami mogą wystąpić słabe opady śniegu. Synoptycy w regionie prognozują temperaturę maksymalna od -12°C do -10°C, ale odczucie zimna będzie potęgował wiatr, który tylko początkowo będzie słaby, a później umiarkowany, okresami porywisty, północno-wschodni i wschodni. Według wyliczeń specjalistów w ciągu dnia mamy odczuwać mróz na poziomie -25°C, a wieczorem nawet -32°C.

Także nocą i jutro ma być wietrznie. Przy temperaturze powietrza -20°C na północy i -15°C na południu województwa temperatura odczuwalna ma być na poziomie -32,6°C. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, a miejscami możliwe słabe opady śniegu.

W środę także lodowato. Pomimo, że synoptycy zapowiadają wzrost temperatura maksymalna od -13°C do -11°C, to temperatura odczuwalna pozostanie na poziomie -28 -30°C. Przez cały dzień wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-wschodni. Poza tym zachmurzenie duże, a na południu i w centrum województwa, synoptycy zapowiadają możliwość wystąpienia miejscowych opadów śniegu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę