Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zimno dopiero przed nami

W niedzielę o poranku na stacji meteo IMGW w Marianowie koło Łomży temperatura powietrza spadła do -17,1°C. Dzisiejszej nocy było tylko -16,6°C. Synoptycy spodziewają się, że największe spadki temperatury są przed nami. Lokalnie prognozują spadki temperatury do nawet -23°C.

Na dziś synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże i umiarkowane, miejscami słabe przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od -11°C do -9°C, ale odczucie zimna będzie większe -17°C, -20°C, ze względu na wiatr z kierunków północnych.
W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego z możliwością wystąpienia słabych przelotnych opadów śniegu. Temperatura minimalna od -21°C na północy i tam lokalnie spadek temperatury do -23°C, oraz do -16°C na południu województwa. 
We wtorek w regionie podobnie jak dziś z tym, że mróz może być trochę większy – temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie maksymalnie od -12°C do -10°C. Kolejna noc również lodowata z temperaturami minimalnymi od -21°C do -18°C, lokalnie spadek temperatury do -23°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę