Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Tragedia pod Zambrowem – żona śmiertelnie zraniła męża

Do tragedii doszło podczas sprzeczki rodzinnej – informuje policja. Tragedia wydarzyła się wczoraj wieczorem około godziny 17.20 we wsi Czatosy gmina Zambrów. Komisarz Adam Fabian opowiada, że 32- letnia kobieta Wmilia Ż. Zadała dwa ciosy nożem w nogę swojemu mężowi. Uderzenia były tak nieszczęśliwe, że przecięta został tętnica i jej mąż zamarł w wyniku wykrwawienia.


Policjanci podają, że nigdy wcześniej nie było żadnych informacji, o jakichkolwiek awanturach w tej rodzinie. Kobieta na razie została zatrzymana. Dochodzenie prowadzi policja pod nadzorem tamtejszej prokuratury. Na razie nie wiadomo, czy kobieta będzie tymczasowo aresztowana i jaki ewentualnie jaki zarzut zostanie jej postawiony. Adam Fabian podkreśla, że zadane ciosy wskazują, że kobieta broniła się przed mężem, który prawdopodobnie awanturował się.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę