Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Dachowanie pod Wizną

Cztery osoby jechały samochodem osobowym, który wypadł z drogi i dachował pobliżu wsi Sulin-Strumiłowo za Wizną. Na szczęście nie odniosły większych obrażeń. Ratownicy podają, że same wyszły z leżącego na dachu samochodu. Tylko jedna z nich ma pokaleczoną rękę.

Do zdarzenia doszło około 10.15. Samochód jechał krajową 64 Łomża – Jeżewo i na śliskiej nawierzchni drogi kierowca stracił nad nim panowanie. Auto wypadło z drogi i zsunęło się z nasypu przewracając się na dach. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę