Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Marzec - bezrobocie

Zły okres już nami – przynajmniej ten na rynku pracy. O kolejne 136 osób zmniejszyła się liczba bezrobotnych w powiecie łomżyńskim. Na koniec marca było ich 9090-ciu. To o ponad pół tysiąca mniej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. W ciągu całego miesiąca do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży trafiło 115 ofert pracy - informuje kierownik, Mieczysław Bieniek.


W marcu łomżyński zatrudniak zbierał chętnych do szkoleń młodych ludzi – w ramach programu 'Alternatywa'. W kwietniu będzie kontynuował szkolenia i staże.
Doradcy będą zatrudnieni w ramach robót publicznych na okres składania wniosków do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, niewielka część będzie pracować w ramach staży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę