Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Za szybko jechała...

Kobieta trafiła do szpitala po tym, gdy kierowana przez nią skoda fabia wypadła z drogi w okolicach wsi Gać na drodze do Mężenina. Najprawdopodobniej kobieta jechała zbyt szybko i auto zostało podbite na wzniesieniu po czym "przeleciało" przez rów, uderzyło w przepust, przejechało przez ścieżkę rowerową i zatrzymało się na rosnącym w pobliżu drzewie. Ratownicy mówią, że kobieta miała wiele szczęścia.

Do zdarzenia, które najprawdopodobniej przez policje zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa, doszło w piątek około godziny 14.30. Kierująca skodą fabią kobieta jechała drogą wojewódzką nr 679 Mężenin – Łomża od strony wsi Gać. W okolicach skrzyżowania z drogą na Puchały jest niebezpieczne wzniesienie, z tego względu obowiązuje tu ograniczenie prędkości do 50 km/h. Skoda najprawdopodobniej jechała znacznie szybciej, i kierująca nim kobieta utraciła kontrole nad autem, które wypadło z drogi i „przeleciało” nad rowem, przepustem, ścięło znak drogowy, przecięło ścieżkę rowerową, otarło się od duże drzewo i zatrzymało sie dopiero na innym drzewie.
Na miejscu szybko zjawiły się służby ratunkowe. Kierującą skodą kobietę pogotowie przewiozło do szpitala. Z pierwszych informacji wynika, że nie odniosła poważniejszych obrażeń.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę