Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Radio z koncesją na... wspieranie lokalnego Kościoła

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o przyznaniu kolejnej 10-letniej koncesji na nadawanie dla Diecezjalnego Radia Nadzieja. Jak podał portal wirtualnemedia.pl koncesja obejmuje nadawanie programu radiowego, którego głównym celem jest wspieranie lokalnego Kościoła w jego misji ewangelizacyjnej.

Przyznana przez KRRiT koncesja dla radia, które należy do Decyzji Łomżyńskiej, dotyczy trzech częstotliwości: 93,9 MHz (program nadawany ze stacji w Ostrołęce), 93,8 MHz (stacja w Grajewie) oraz 103,6 MHz (stacja Łomża). Na tej ostatniej częstotliwości Radio Nadzieja nadaje od grudnia 2001 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę