Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zimny koniec zimy

O godzinie 5. nad ranem w Marianowie koło Łomży urządzenia pomiarowe stacji Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zanotowały temperaturę -12,4°C. To była najzimniejsza noc tej zimy w regionie. W Suwałkach temperatura spadła do -16,6 °C, a przy gruncie wyniosła -19°C. Najbliższa ma być nieco mniej zimna, ale kolejne z większym mrozem.

W piątek w regionie przeważnie słonecznie. Zachmurzenie umiarkowane i tylko okresami wzrastające do dużego. W centrum i na południu województwa słabe, przelotne opady śniegu, a temperatura maksymalna od -7°C do -5°C.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady śniegu i temperatura minimalna od -13°C do -10°C.

W sobotę również na zmianę słońce, chmury i przelotne opady śniegu, ale chłodniej niż dziś od -9°C do -7°C. Noc z soboty na niedzielę zapowiada się, że będzie znacznie zimniejsza od tej minionej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę