Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie meteo: Silny mróz

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Zespół w Białymstoku wydało ostrzeżenie przed silnym mrozem jaki dzisiejszej nocy ma nadciągnąć nad region. W subregionie centralny województwa podlaskiego, obejmującym m.in. Łomżę i okolice, temperatura minimalna może spaść od -16°C do -13°C.

Wydane ostrzeżenie ważne jest od dziś od godz. 23:00 do jutra do godziny 9:00. Spodziewanym w tym czasie silnym mrozom, którym towarzyszył będzie wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h, dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę