Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Dachowanie w Konarzycach

Zbyt szybka jazda miała być przyczyną nocnego wypadku do którego doszło w Konarzycach. Jadąca od Łomży w kierunku Śniadowa skoda wypadła z drogi i dachowała. Na szczęście obyło się bez ofiar. Policja podaje, że jedna osoba poszkodowana nie potrzebowała specjalistycznej pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło około godziny 2.40 w nocy. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, ale okazało się, że mimo iż wypadek wyglądał groźnie szczęśliwe obyło się bez ofiar. Skodą kierował młody – niespełna 22 letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca najprawdopodobniej niedostosowań prędkości do warunków na drodze .Jadąc w kierunku Śniadowa auto zjechało z drogi i dachowało. Policja podaje, że był trzeźwy. Za wykroczenie drogowe został ukarany mandatem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę