Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga będzie ślisko

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przez oblodzeniem, które wieczorem i nocą może wystąpić na terenie województwa podlaskiego. Po dniu z temperaturami „na plusie” nocą prognozowany się spadek temperatury powietrza do -3°C, -5°C, a przy gruncie od -6°C, powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

Wydane przez synoptyka ostrzeżenie, któremu nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia ważne jest od godz. 20.00 w sobotę do godz. 9.00 w niedzielę.

W niedziele w regionie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie na północy województwa, opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Noc z niedzieli na poniedziałek z temperaturami minimalnymi  od -6°C do -4°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę