Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

100 kg nielegalnego tytoniu w Śniadowie

Główne zdjęcie
Fot. KAS

100 kg tytoniu do palenia bez znaków skarbowych akcyzy przechwycili łomżyńscy funkcjonariusze Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Nielegalny towar o szacunkowej wartości rynkowej blisko 70 tys. złotych mundurowi znaleźli podczas kontroli drogowej w gm. Śniadowo.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży podczas patrolowania terenu gminy Śniadowo zatrzymali do kontroli audi, którym kierowała 35-letnia mieszkanka Łomży. W wyniku przeszukania niemieckiego auta mundurowi znaleźli 5 dwudziestokilogramowych worków z nielegalnym tytoniem do palenia.

Łomżynianka przyznała się do ujawnionego towaru i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się odpowiedzialności. Kobiecie przedstawiono już zarzut popełnienia przestępstwa karnego skarbowego – tzw. paserstwa akcyzowego, za które grozi wysoka kara grzywny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę