Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Odwołany prezes Sądu Okręgowego w Łomży

Główne zdjęcie
Sędzia Sławomir Bagiński

Prezes Sądu Okręgowego w Łomży sędzia Sławomir Bagiński został odwołany z funkcji. Decyzja ministerstwa sprawiedliwości nie ma żadnego uzasadnienia. Na razie nie ma informacji o następcy.

Sędzia Sławomir Bagiński prezesem Sądu Okręgowego w Łomży był od 2014 roku. Wówczas został powołany na sześcioletnią kadencję. Dwa lata temu został sędzią Sądu Apelacyjnego w Białymstoku i z orzekaniem tam łączył funkcję prezesa SO w Łomży. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę