Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rowerzystę zabił pijany kierowca

Sprawcą wczorajszego śmiertelnego potrącenia rowerzysty koło Przytuł był pijany kierowca. 32-letni mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu 38-latkowi, ale szybko został złapany, bo po uderzeniu w rowerzystę oderwała się tablica rejestracyjna od jego samochodu. Okazało się, że mężczyzna nie miał też uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

To – jak relacjonują policjanci - był makabryczny widok. Około 19.30 zostali powiadomi przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 o odebranym zgłoszeniu iż przy drodze Przytuły – Nowa Kubra leży mężczyzna w kałuży krwi. Okazało się, że był to 38-letni rowerzysta, który został śmiertelnie potrącony przez samochód. W miejscu zdarzenia odnaleziono tablice rejestracyjną i szybko ustalono sprawcę wypadku. Okazało się, że 32-letni mieszkaniec gminy Przytuły był pijany. Miał 1,35 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że jechał samochodem pomimo, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierując oplem astrą jechał od wsi Nowa Kubra w kierunku Przytuł i uderzył w jadącego w tym samym kierunku 38-letniego rowerzystę. Po wypadku kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia nie próbując nawet udzielić pomocy poszkodowanemu.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę