Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Kolejna kompletnie pijana mama z Łomży

31-letnia kobieta w ciąży, matka opiekująca się trójką małych dzieci, miała 2,5 promila alkoholu, gdy w poniedziałek rano przyszli po nią policjanci. Kobieta jest wśród czterech osób podejrzanych o dokonanie kradzieży.

O nietypowym zdarzeniu z Łomży poinformowała prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. Znalezienie kompletnie pijanej kobiety w ciąży, „opiekującej się” małymi dziećmi, z których najmłodsze ma zaledwie 11 miesięcy, było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem.
Jak wyjaśnia prokurator kobieta miała być zatrzymana do wykonania czynności  w związku z kradzieżą do której doszło w sobotę 10 lutego. Wówczas okradziony został mężczyzna na około 6 tys. zł. Okazało się, że podejrzanymi o to są osoby, z którymi pił on alkohol – dwaj mężczyźni i dwie kobiety. Jedną z nich jest mama trójki małych dzieci, którą w poniedziałek rano policjanci zastali kompletnie pijaną. 

To kolejne już w tym roku policyjne zdarzenie z Łomży, w którym bohaterem jest pijana mama. Poprzednie było pod koniec stycznia. Kompletnie pijana mama "opiekowała się" dziećmi w wieku 4 i 8 lat.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę