środa, 23 maja 2018 napisz DONOS@

Kolejna kompletnie pijana mama z Łomży

31-letnia kobieta w ciąży, matka opiekująca się trójką małych dzieci, miała 2,5 promila alkoholu, gdy w poniedziałek rano przyszli po nią policjanci. Kobieta jest wśród czterech osób podejrzanych o dokonanie kradzieży.

O nietypowym zdarzeniu z Łomży poinformowała prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. Znalezienie kompletnie pijanej kobiety w ciąży, „opiekującej się” małymi dziećmi, z których najmłodsze ma zaledwie 11 miesięcy, było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem.
Jak wyjaśnia prokurator kobieta miała być zatrzymana do wykonania czynności  w związku z kradzieżą do której doszło w sobotę 10 lutego. Wówczas okradziony został mężczyzna na około 6 tys. zł. Okazało się, że podejrzanymi o to są osoby, z którymi pił on alkohol – dwaj mężczyźni i dwie kobiety. Jedną z nich jest mama trójki małych dzieci, którą w poniedziałek rano policjanci zastali kompletnie pijaną. 

To kolejne już w tym roku policyjne zdarzenie z Łomży, w którym bohaterem jest pijana mama. Poprzednie było pod koniec stycznia. Kompletnie pijana mama "opiekowała się" dziećmi w wieku 4 i 8 lat.


 
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0