wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Pijany w audi

Blisko promil alkoholu miał w sobie 64-letni mężczyzna, który wczoraj rano usiłował przejechać przez Wiznę. Został zatrzymany przez policję, bo w terenie zabudowanym jechał z prędkością o 20 km/h większą niż dozwolona. Wówczas okazało się, że jest pijany.

Do zatrzymania pijanego kierowcy audi doszło o godz. 9.30. Mężczyzna to mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Policjanci od razu zatrzymali mu prawo jazdy, a samochód odholowano na parking strzeżony. Jego sprawą zajmie się sąd.

To nie  jedyny kierowca, który wczoraj stracił prawo jazdy w regionie Łomży. Wieczorem doszło do kolizji tira z osobowym audi w Budach Czarnockich. Kierowca ciężarówki nie zdołał zatrzymać auta za samochodem, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych przepuszczając osoby przechodzące przez jezdnię. Ciężarowe Volvo uderzył w tył osobowego audi, ale szczęśliwie nikomu z ludzi nic się nie stało. Policjanci za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu kierowcy ciężarówki. Ta ta sprawa ma znaleźć  finał w sądzie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0