Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pijany w audi

Blisko promil alkoholu miał w sobie 64-letni mężczyzna, który wczoraj rano usiłował przejechać przez Wiznę. Został zatrzymany przez policję, bo w terenie zabudowanym jechał z prędkością o 20 km/h większą niż dozwolona. Wówczas okazało się, że jest pijany.

Do zatrzymania pijanego kierowcy audi doszło o godz. 9.30. Mężczyzna to mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Policjanci od razu zatrzymali mu prawo jazdy, a samochód odholowano na parking strzeżony. Jego sprawą zajmie się sąd.

To nie  jedyny kierowca, który wczoraj stracił prawo jazdy w regionie Łomży. Wieczorem doszło do kolizji tira z osobowym audi w Budach Czarnockich. Kierowca ciężarówki nie zdołał zatrzymać auta za samochodem, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych przepuszczając osoby przechodzące przez jezdnię. Ciężarowe Volvo uderzył w tył osobowego audi, ale szczęśliwie nikomu z ludzi nic się nie stało. Policjanci za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu kierowcy ciężarówki. Ta ta sprawa ma znaleźć  finał w sądzie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę