Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Już niedługo otwarcie parku handlowego Bursztynowa Park

Bursztynowa Park, tak będzie nazywał się park handlowy, który powstał obok Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Otwarcie nowego obiektu handlowego już 7 marca br.

Bursztynowa Park to nowe miejsce zakupowe na mapie Ostrołęki. Budynek składa się z 6 lokali z niezależnymi wejściami od strony parkingu, których powierzchnia użytkowa wynosi od ok. 350 m kw do ok. 1200 m kw. Całkowita powierzchnia obiektu to około 5 tys. m kw.

Najemcami parku handlowego będą Jysk, Media Markt, Smyk, Decathlon, Komfort oraz Komfort Łazienki. Nowe sklepy będą uzupełnieniem oferty sąsiadującej Galerii Bursztynowej.

W ramach inwestycji powstały także myjnia samochodowa ręczna bezdotykowa i automatyczna. Obecnie trwają prace wykończeniowe parku handlowego oraz myjni. Wcześniej oddana została do użytku stacja paliw PKN Orlen, która również znajduje się na terenie inwestycji. Obiekty zostaną połączone z centrum handlowym wspólną infrastrukturą i układem komunikacyjnym. Do parku handlowego najszybciej będzie można dojechać z ulic Goworowskiej oraz Rodziny Ulmów.

Otwarcie parku handlowego

Pierwsze zakupy w Bursztynowa Park, klienci będą mogli zrobić 7 marca br. Tego dnia odbędzie się uroczyste otwarcie parku handlowego. Z tej okazji na zakupowiczów będą czekać niecodzienne promocje oraz atrakcje. Szczegóły tego wyjątkowego dnia zdradzimy już wkrótce.

Strona internetowa i Facebook

Niedługo również będzie uruchomiona strona internetowa bursztynowapark.pl, gdzie znajdą się informacje o aktualnych promocjach najemców parku handlowego. Już teraz zapraszamy do polubienia strony na Facebooku.

tekst partnerski

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę