Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Foto Walentynki w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza wszystkich zakochanych i nie tylko do udziału w walentynkowej imprezie. Na odwiedzających centrum handlowe w dniach 11 i 14 lutego będą czekać fotograficzne i słodkie atrakcje!

Podczas walentynkowej imprezy w Galerii Bursztynowej, w pasażu przy sklepach Big Star i RTV Euro AGD, będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bliską osobą - mężem, żoną, chłopakiem i dziewczyną, a także z siostrą i bratem lub z mamą i tatą, bo przecież Dzień Zakochanych to święto miłości. Zdjęcia będą wykonywane przez profesjonalnego fotografa na tle walentynkowej foto ścianki i wydawane na miejscu. Dodatkowo chętne pary będą mogły wziąć udział w konkursie na naszym Facebooku. Fani zagłosują na najfajniejszą walentynkową parę. Zwycięzcy otrzymają w nagrodę 2 bony o wartości 200 zł na zakupy w perfumerii Douglas.

Walentynkowe gadżety oraz ramki będą czekały na Was także w fotobudce [tylko 14 lutego]. Przygotowaliśmy również dla naszych fanów na Facebooku fotograficzną niespodziankę w rozmiarze XXL.

Odważne i zwariowane osoby będą mogły wziąć udział w konkursie pt. "Pytanie lub zadanie". Za poprawne odpowiedzi lub wykonanie zadania otrzymacie słodki prezent lub kosmetyki marki Ziaja. Natomiast na najmłodszych będą czekać kreatywne warsztaty wykonywania walentynkowych ozdób.

Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Imprezę poprowadzi konferansjer. Koniecznie odwiedźcie Bursztynową!

Do skorzystania z atrakcji centrum handlowe zaprasza 11 i 14 lutego w godzinach 12.00 - 18.00.

www.bursztynowa.pl

tekst partnera

lizaki walentynki.jpg


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę