Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Małe dziecko potrącone na pasach

Matka z trójką małych dzieci przechodziła przez przejście dla pieszych na ulicy Zawadzkiej w okolicy skrzyżowana z ul. Mazowiecką, gdy w jedno z dzieci uderzył rozpędzony bus. Siła uderzenia miała być tak duża, że dziecko zostało odrzucone kilkanaście metrów dalej. Jego stan jest bardzo ciężki. Samochód, który go uderzył zatrzymał się jeszcze dalej – w zatoczce autobusowej.

Do wypadku doszło około 17.30. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca opla vivaro, który jechał w kierunku Galerii Veneda, miał na przejściu dla pieszych minąć samochód, który zatrzymał się przepuszczając pieszych - kobietę z małymi dziećmi. Bus uderzył w jedno z nich – w wieku 3 lat.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca busa, 36-letni mężczyzna, jechał dość szybko i mijał samochód, który na sąsiednim pasie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych - potwierdza Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci jako pierwsi podjęli się udzielania pomocy przedmedycznej poważnie rannemu dziecku, które następnie karetka pogotowia zabrała do szpitala. Policjantka potwierdza, że dziecko doznało poważnych obrażeń ciała i zostało już helikopterem przetransportowane do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę