poniedziałek, 17 lutego 2020 napisz DONOS@

Wypadek przy pracy

Klapa wywrotki uderzyła w głowę mężczyznę. Poważnie ranny trafił do szpitala w Łomży. Do wypadku miało dojść przed południem w okolicach wsi Sierzputy Stare na terenie gminy Łomża.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Poszkodowany mężczyzna to kierowca ciężarówki. Prawdopodobnie do wypadku doszło po zacięciu się klapy wywrotki, która przewoziła gruz. Mężczyzna mógł próbować ją otworzyć i wówczas został uderzony w głowę. 
Ranny trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci i inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę