Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek przy pracy

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Klapa wywrotki uderzyła w głowę mężczyznę. Poważnie ranny trafił do szpitala w Łomży. Do wypadku miało dojść przed południem w okolicach wsi Sierzputy Stare na terenie gminy Łomża.

Poszkodowany mężczyzna to kierowca ciężarówki. Prawdopodobnie do wypadku doszło po zacięciu się klapy wywrotki, która przewoziła gruz. Mężczyzna mógł próbować ją otworzyć i wówczas został uderzony w głowę. 
Ranny trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci i inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę