Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dziś będzie ładnie

Główne zdjęcie
Poranny przystanek na ul. Szosa Zambrowska

Nad ranem temperatura powietrza w okolicach Łomży spadła do -8,7°C. Taką temperaturę zarejestrowały urządzenia pomiarowe stacji IMGW w Marianowie. Pogoda znowu ma się zmienić, Dziś przez cały dzień ma być słonecznie, a w najcieplejszym momencie dnia temperatura ma wzrosnąć do -1°C. W kolejnych dniach ma może być na niewielkim plusie.

Najbliższa noc ma być mniej zimna od tej minionej. Synoptycy spodziewają się, że temperatura powietrza w województwie podlaskim spadnie do -4°C na południu województwa i do -7°C na północnych krańcach. W nocy zachmurzenie umiarkowane, na południu wzrastające do dużego tam też możliwe słabe opady śniegu.
W czwartek w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i na krańcach południowych możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-wschodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę