niedziela, 08 grudnia 2019 napisz DONOS@

Dziś będzie ładnie

Nad ranem temperatura powietrza w okolicach Łomży spadła do -8,7°C. Taką temperaturę zarejestrowały urządzenia pomiarowe stacji IMGW w Marianowie. Pogoda znowu ma się zmienić, Dziś przez cały dzień ma być słonecznie, a w najcieplejszym momencie dnia temperatura ma wzrosnąć do -1°C. W kolejnych dniach ma może być na niewielkim plusie.

Poranny przystanek na ul. Szosa Zambrowska
Poranny przystanek na ul. Szosa Zambrowska

Najbliższa noc ma być mniej zimna od tej minionej. Synoptycy spodziewają się, że temperatura powietrza w województwie podlaskim spadnie do -4°C na południu województwa i do -7°C na północnych krańcach. W nocy zachmurzenie umiarkowane, na południu wzrastające do dużego tam też możliwe słabe opady śniegu.
W czwartek w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i na krańcach południowych możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-wschodni.

191129105123.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę