Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Próbował oszukać na „policjanta”

Łomżyńscy policjanci kolejny raz apelują do osób starszych o czujność i rozwagę. Wczoraj po południu w Łomży miała miejsce kolejna próba oszustwa metodą na „policjanta”. Tym razem oszustowi się nie udało...

Jak podaje policja wczoraj po południu do 57-letniego mieszkańca Łomży zadzwonił nieznajomy mężczyzna. Przedstawił się jako funkcjonariusz Policji. Powiedział swojemu rozmówcy, że w rejonie jego miejsca zamieszkania będą prowadzone czynności przez funkcjonariuszy CBA w związku z różnymi oszustwami. „Mundurowy” tłumaczył też, że oszuści posługują się fałszywymi dowodami osobistymi. Rzekomy funkcjonariusz podał nawet numer legitymacji służbowej i zaproponował sprawdzenie jego wiarygodności u dyżurnego miejscowej jednostki Policji. Na szczęście 57-latek podszedł do tego z rozwagą i rozsądkiem... Po prostu rozłączył się, a o zaistniałym incydencie powiadomił dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. W tej chwili prowadzone są czynności zmierzające do ujawnienia sprawcy.
KMP w Łomży ostrzega  przed oszustami i przypomina, że policjanci nie rozmawiają telefonicznie o prowadzonych przez siebie sprawach. Proszą też, aby w przypadku odbierania takich dziwnych telefonów natychmiast powiadomić Policję.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę