Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złodziej

Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o kradzież elektronarzędzi, telefonu i pieniędzy z domu jednorodzinnego w Łomży. To mieszkaniec województwa łódzkiego. Policjanci podają, że odzyskali skradzione mienie.

Do zatrzymania 22-latka doszło w czwartek. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może być odpowiedzialny za kradzież, do której doszło w drugiej połowie grudnia w jednym z domów jednorodzinnych w Łomży. Łupem sprawcy padły wtedy elektronarzędzia, telefon komórkowy i pieniądze. Pokrzywdzeni oszacowali swoje straty na blisko 7 tysięcy złotych. W wyniku podjętych czynności, policjanci odzyskali skradzione narzędzia. Mężczyzna usłyszał już dwa zarzuty. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę