Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Najpierw w płot, potem w słup... Uciekli, ale ich złapali

Białe renault clio w piątkowe popołudnie jadąc ulicą Kierzkową w Łomży, na wysokości szkoły podstawowej uderzyło w słup oświetleniowy. Samochodem przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów, po czym został porzucony. Policjanci szybko zatrzymali kierowcę i pasażera auta. Jak się okazało trochę wcześniej to samo clio na ulicy Górnej uderzyło w płot...

Wydarzenia rozgrywały się po godzinie 15. Około 15.15 policjanci zostali powiadomieni o tym, że białe renault clio uderzyło w płot na ulicy Górnej i odjechało. Niewiele później policjanci zostali powiadomieni, że o tym, że białe renault clio uderzyło w słup na ulicy Kierzkowej, po czym auto przejechało kilkadziesiąt metrów, także chodnikiem po przeciwnej stronie ulicy. Gdy samochód się zatrzymał uciekło z niego dwóch mężczyzn. Świadkowie zdarzenia dokładnie ich opisali, a policjanci szybko ich zatrzymali. Mężczyźni trafili na komendę, ale mieli odmówić poddania się badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające zdarzenie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę