Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Narkotyki z domu

24 gramy amfetaminy i 10 małych sadzonek konopi znaleźli policjanci w jednym z domów w Łomży. 27-letni mężczyzna podejrzany o posiadanie narkotyków usłyszał zarzuty i będzie odpowiadał przed sądem.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży, funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Łomży weszli wczoraj rano do jednego z domów jednorodzinnych na terenie miasta. Z ich ustaleń wynikało, że przebywający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Policjanci się nie mylili. Podczas przeszukania pomieszczeń znaleźli blisko 24 gramy amfetaminy. Zabezpieczyli także 10 małych sadzonek konopi. Dziś 27-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy nielegalnych roślin.

Sąd ukarze
Za posiadanie narkotyków w Polsce grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, ale są też przepisy ograniczające te kary „w wypadku mniejszej wagi” oraz zaostrzające je w przypadku znalezienia „znacznej ilość” narkotyków.  W wypadku uznania przez sąd, że czyn był „mniejszej wagi” sprawy grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Jeśli sąd uzna, że substancji odurzających lub środków psychoaktywnych była „znaczna ilość” kara wiezienia jaką może wymierzyć wynosi od 1 roku do lat 10.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę