Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pod złą opieką...

Dwoje małych dzieci w wieku 4 i 8 lat trafiło pod opiekę pracowników centrum pieczy zastępczej po tym, gdy okazało się, że „opiekowali” się nimi kompletnie pijani dorośli. Policjanci podają, że „opiekunowie” byli w stanie upojenia alkoholowego i nie dało się na miejscu przeprowadzić badania stanu ich nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Policjanci zostali zaalarmowani przez osobę postronną. Okazało się, że w mieszkaniu było dwoje małych dzieci, a mama i pan spali. Zbudzeni przez policjantów byli kompletnie pijani. Dzieci trafiły pod opiekę pracowników centrum pieczy zastępczej, a dorośli zostali zatrzymani do wytrzeźwienia. O sprawie został powiadomiony także sąd rodzinny i nieletnich.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę